Vína Hãhã

Vína Hãhã jsou naším pozváním k přípitku tím nejlepším z Aotearoa, Nový Zéland. Cestou k tomu nejlepšímu jsme nalezli něco nového a úžasného. Díky této cestě si nyní můžeme vychutnat odměnu. Hãhã znamená v maorštině pikantní a lahodná, tedy znaky, které se přesně odrážejí v našich vínech. Při jejich výběru ctíme filosofii kvalitního pití za přijatelné ceny. Vyvarovali jsme se napětí, upachtěnosti, přebujelého ega – to, co zůstalo, jsou vína prvotřídní kvality, která je radost pít a která jsou přátelská k peněžence.


Haha wines


Seznamte se s chutí našeho regionu

Vše začíná naší Zemí. Region definuje chuť a aroma toho, co nakonec nalezneme ve svých sklenkách: půda, klima a profil krajiny tvoří dohromady jedinečné podmínky, ze kterých každá odrůda získává svůj typický podpis. Náš výběr hroznů pro vína Hãhã pochází z oblastí Marlborough a Hawke’s Bay na Novém Zélandu, ale mysl našich odborníků na výběr zůstává otevřená. Naše zorné pole je široké a neomezujeme si naše horizonty, což znamená, že si kdykoliv můžeme vybrat z dalších regionů naší země – a to tak dlouho, dokud zachováme jedinečnost a kvalitu našich vín.

Hãhã přináší ohromující Sauvignon Blanc, lahodný Pinot Noir a okouzlující Chardonnay. Všechna tato značková Marlborough vína, stejně jako i další druhy, znamenají excelentní varianty vín z těch nejznámějších odrůd. V roce 2014 jsme přidali Zesty Pinot Gris a šťavnatý Merlot z oblasti Hawke’s Bay. V tomto druhém největším vinařském regionu Nového Zélandu se víno pěstuje od roku 1851. V roce 2016 jsme přišli s úžasným suchým Cuveé, které prochází pětiletým procesem fermentace.
Výbráno s důvěrou

V srdci regionu Hãhã náš vinařský tým ochutnává a vybírá to nejlepší víno na Novém Zélandu. Členem tohoto vysoce kvalifikovaného týmu je například dlouholetý rozhodčí John Belsham, který je

mimo jiné předsedou vinařského týmu časopisu Cuisine a konzultantem Air New Zealand v oblasti vín. John má přirozený talenta a smysly k posuzování vína a dlouholetou praxi v oboru vinařství, a to jako výrobce i konzultant, na Novém Zélandu a ve Francii.

Hãhã vína jsou prémiová vína stvořená za výjimečné ceny. Jsme si vědomi toho, že vášeň pro víno neznamená totéž jako vášeň pro drahé víno. Věříme, že by se milovníkům vína měli plnit jejich touhy takovým způsobem, který je zároveň cenově dostupný. Posuzování vín se zaměřuje na čistotu, barvu, viskozitu, vůni, chuť a řadu dalších vlastností. Vy se ale u našich vín o nic z toho nemusíte obávat, protože posouzení a výběr toho nejlepšího je naše práce. Naši pečlivost poté můžete posoudit a vychutnat v každé vaší skleničce.

Hãhã je zdánlivý protiklad. Na jedné straně zábavný a přátelský a na té druhé vášnivý a posedlý hledáním a nabízením toho nejlepšího vína.